خدمات حسابداری

خدمات حسابداری یکی دیگر از خدمات محبوب حساب سرا می باشد که امروزه تمام کسب کارها به آن نیاز دارند.

تمام کسب و کار هایی که مراودات اقتصادی دارند باید در زمان مقرر به حساب های خود رسیدگی کنند تا از ایجاد مشکل در حساب ها جلوگیری شود و همانطور که گفته شد، تمام بنگاه های اقتصادی باید به این نکته توجه کنند.

خدمات حسابداری می تواند توسط یک حسابدار که در یک شرکت فعالیت دارد انجام شود و در مواردی نیز می تواند به شرکت حسابداری سپرده شود.

حساب سرا با در اختیار داشتن حسابداران خبره آماده ارائه انواع خدمات در زمینه حسابداری شرکت ها و اشخاص می باشد.

 

حسابداری-شرکت

لیست خدمات حسابداری

شرکت حسابداری حساب سرا با افتخار خدمات زیر را در زمینه حسابداری کسب و کار ها ارائه می دهد.

 • تهیه صورت های مالی و بستن حساب ها
 • کنترل و تحلیل حساب ها
 • تنظیم دفاتر قانونی
 • تهیه ترازنامه
 • ارائه مشاوره های تخصصی
 • راه اندازی سیستم حسابداری
 • اعزام حسابدار متخصص

شما می توانید امور مربوط به حسابداری شرکت خود را به حسابداران متخصص حسابسرا بسپارید و از تخصصی ترین خدمات حسابداری بهره مند شوید.

حسابداری اشخاص و شرکت ها در بعضی از موارد تفاوت دارند و همین مسئله در مورد کسب و کار های مختلف صدق می کند؛ به عنوان مثال حسابداری فروشگاه و شرکت خدماتی با یکدیگر متفاوت می باشند.

در ادامه قصد داریم به طور خلاصه به بررسی حسابداری انواع شرکت ها بپزدازیم.

مشاوره تخصصی 02166198626

حسابداری شرکت

حسابداری شرکت جزو مهم ترین اقداماتی است که کلیه شرکت ها باید به آن توجه ویژه ای نمایند؛ زیرا از طریق حسابداری شرکت می توان از امور مالی شرکت و چالش های مالی پیش رو آگاه شد و سپس با توجه به شرایط جدید، می توان بهترین تصمیمات را اتخاذ نمود. بنابراین اگر صاحب شرکتی هستید که به امور حسابداری آن خیلی توجهی نمی کنید، بهتر است که در اولین فرصت با یک حسابداری حرفه ای اقدام به همکاری نمایید.

از مهم‌ ترین وظایف حسابدار شرکت می‌ توان به ثبت حقوق و دستمزد، خزانه، خرید و فروش، ایجاد صورت گزارش وجوه نقد، ترازنامه، تفسیر نتایج مالی و… اشاره کرد. البته باید توجه کنید که خدمات حسابداری در هر یک از شرکت‌های بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و خدماتی تفاوت‌ هایی با یکدیگر دارند.

حسابداری شرکت خدماتی

در شرکت های خدماتی هدف اصلی ارائه خدمات می باشد، اما گاهی نیز پیش می آید که محصولی فروخته می شود، اما هدف اصلی این شرکت ها فروش خدمات است و سیستم حسابداری آن ها بر این اساس پایه گذاری می شود.

در صفحه حسابداری شرکت خدماتی در این مورد به طور کامل صحبت کرده ایم.

حسابداری شرکت تولیدی

هدف اصلی شرکت های تولیدی، تبدیل مواد اولیه به محصول قابل مصرف برای مصرف کننده نهایی و یا کارخانه دیگری می باشد. در این بخش از حسابداری عناوینی مانند هزینه مستقیم و یا دستمزد مستقیم به میان می آید که با دیگر بخش های حسابداری کمی متفاوت می باشد.

یکی از مسائلی که در حسابداری شرکت صنعتی اهمیت دارد محاسبه بهای تمام شده است که روش های متفاوتی دارد.

حسابداری شرکت بازرگانی

شرکت های بازرگانی محصولی را تولید نمی کنند، بلکه تنها فعالیت این شرکت ها خرید و فروش می باشد، اما قابل ذکر است که این فعالیت ریسک زیادی دارد و به همین هدف اصلی حسابداری شرکت بازرگانی، تعیین سود و زیان در دوره های مشخص است.

حسابداری فروشگاه

فروشگاه ها و مغازه ها همانند شرکت های بازرگانی تنها به خرید و فروش می پردازند و محصولی را تولید نمی کنند.(البته امکان دارد فروشگاه موردنظر تولیدی نیز داشته باشد که نحوه حسابداری آن متفاوت می باشد)

در این بخش از حسابداری نیز هدف اصلی تعیین میزان سود و زیان در یک دوره های مشخص است تا مجموعه بتواند با توجه به آن به فعالیت خود ادامه دهد.

پیشنهاد می شود از صفحه حسابداری فروشگاه نیز دیدن نمایید.

خدمات-حسابداری

خدمات مشاوره حسابداری

مشاوره حسابداری یکی دیگر از خدمات حساب سرا می باشد که توسط متخصصان خبره و مجرب انجام می شود.

با استفاده از این خدمت می توانید مشکلاتی که برای کسب و کارتان پیش آمده است را رفع نمایید و یا از ایجاد اتفاقات احتمالی جلوگیری نمایید.

مشاوره حسابداری معمولا به صورت حضوری انجام می شود اما شما عزیزان می توانید با استفاده از خدمت جدید حساب سرا به صورت غیرحضوری نیز مشاوره دریافت نمایید.

قابل ذکر است که گاهی بازدهی مشاوره حسابداری غیرحضوری به مراتب از مشاوره حضوری حسابداری بالاتر است.

جهت دریافت مشاوره تخصصی حسابداری از طریق شماره های 02166198626 با ما در ارتباط باشید.

حسابداری مغازه

شاید گمان کنید که استفاده از خدمات حسابداری مغازه خیلی کاربرد ندارد و خودتان هم می توانید از طریق روش های سنتی اقدام کنید؛ اما توجه نمایید که حسابداری مغازه اگر توسط بهترین حسابداران انجام شود، هم می توانید نسبت به امور مالی شرکت آگاه تر شوید و هم از طریق ایده های حسابداران، می توانید تغییراتی در مغازه ایجاد نمایید که این تغییرات می توانند اثرات مثبتی بر روی کسب و کار شما بگذارند.

خدمات حسابداری مغازه نقش مهمی در مدیریت کسب‌ و کارها دارد. در واقع حسابداری مغازه به صاحبان کسب‌ و کارها کمک می‌ کند تا درآمد و هزینه‌ هایشان را ردیابی کنند. همچنین برای گرفتن گزارش‌ های مالی دقیق و تجزیه و تحلیل معیارهای مهم مالی ضروری است.

بنابراین اگر سیستم حسابداری مغازه شما نیز سنتی و قدیمی است و بازدهی خوبی برای‌تان ندارد، باید حتما با بهترین مشاوران و حسابداران اقدام به همکاری نمایید.

خدمات مالی حسابداری

خدمات مالی حسابداری که سهم زیادی از خدمات حسابداری دارد اهمیت بسیاری برای سازمان و شرکت ها دارد.

تحلیل و بررسی گزارش ها می تواند شرکت را از برشکستگی و تعطیل شدن شرکت نجات دهد و این مسئله باید توسط مدیر مالی طی دوره های منظم انجام شود.

حساب سرا با در اختیار داشتن مدیران مالی متخصص با بررسی دوره ای گزارشات مدیران شرکت ها را از وقوع اتفاقات این چنینی مطلع می نمایند.

اگر بخواهیم به صورت موردی به وظایف مدیران مالی اشاره کنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مکانیزه کردن صورت حساب ها
 • دریافت وام و تسهیلات
 • حل مشکلات بین شرکا و سهامداران
 • هشدار اتفاقاتی مانند برشکستگی شرکت
 • تنظیم گزارشات مالی

حسابداری از راه دور

حسابداری از راه دور جزو خدماتی است که امروزه خیلی ها علاقه مند به آن هستند؛ زیرا از طریق دریافت خدمات حسابداری از راه دور می توان به اطلاعات بسیار جامع و خوبی دست یافت و از همه مهم تر می توان بدون صرف هزینه های بالا با بهترین حسابداران همکاری کرد.

حسابداری از راه دور بدون مراجعه حضوری مداوم صورت می گیرد اما از طریق این روش هم می توان در کوتاه ترین زمان اطلاعات بسیار خوبی کسب نمود و هم دیگر نیازی به فضا برای وجود مداوم حسابدار نیست.

بنابراین اگر قصد همکاری با بهترین حسابداران را دارید اما نمی خواهید این همکاری به صورت حضور مداوم حسابدار باشد، می توانید از خدمات حسابداری از راه دور استفاده نمایید.

موسسه-حسابداری

حسابداری حقوق و دستمزد

حسابداری حقوق و دستمزد از دیگر خدمات حسابسرا می باشد که یکی از مهم ترین خدمات حسابداری محسوب می شود.

محاسبه حقوق کارکنان شرکت طبق عملکرد آنان محاسبه می شود که این عملکرد در گزارشات شرکت موجود است.

حسابداران حساب سرا با بررسی گزارشات شرکت به بررسی عملکرد کارکنان و تنظیم فیش حقوقی این افراد می پردازند.

تعرفه خدمات حسابداری

تعرفه خدمات حسابداری شرکت به موارد متعددی بستگی دارد و نمی توان برای آن مبلغ یکسانی تعیین کرد. به عنوان مثال تعداد کارکنان شرکت یکی از مهم ترین شاخصه تاثیرگذار در حق الزحمه موسسه حسابداری می باشد.

از طریق شماره 02166198626 با ما در ارتباط باشید و ضمن دریافت مشاوره تخصصی، از تعرفه دقیق خدمات حساب سرا برای کسب و کار خود مطلع شوید

حساب سرا سعی کرده است با گردآوردی بهترین حسابداران و مدیران مالی خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

اهمیت خدمات حسابداری برای شرکت ها

دریافت خدمات حسابداری برای تمامی شرکت ها ضروری است چرا که این خدمات منجر به جمع آوری اطلاعات مالی شرکت به صورت کاملا منظم و مرتب می شود و سپس می توان بهترین تصمیمات را برای تحقق اهداف سازمان اتخاذ نمود. این اطلاعات می تواند منجر به اتخاذ بهترین تصمیمات شود به همین خاطر بسیاری از مدیران علاقه مند به دریافت چنین خدماتی هستند.

اما شرکت ها و مدیرانی که نیاز به دریافت چنین خدماتی دارند باید توجه کنند که باید به سراغ افرادی بروند که هم تحصیلات آکادمیک در این حوزه دارند و هم سابقه درخشانی باید در این حوزه داشته باشند.

خدمات پشتیبانی حسابداری

خدمات پشتیبانی و فنی حسابداری از دیگر خدماتی است که متقاضیان به سراغ آن می روند. توجه نمایید که خدمات فنی شامل راه اندازی سیستم های مالی در شرکت ها و اتوماتیک سازی امور حسابداری در واحدهای اقتصادی است. این نوع خدمات فنی همواره با پشتیبانی همراه هستند.

راه اندازی برنامه حسابداری و ارائه خدمات پشتیبانی، طراحی و تدوین سیستم های حسابداری و… از جمله خدمات پشتیبانی و فنی شرکت های حسابداری است.

شرکت خدمات حسابداری

پیشتر با اهمیت دریافت خدمات حسابداری آشنا شدید اما حالا ضروری که بدانید انتخاب بهترین شرکت بسیار با اهمیت است. در واقع تمامی متقاضیانی که نیاز به دریافت خدمات حسابداری دارند باید توجه کنند که تنها به سراغ شرکت هایی بروند که دارای تیمی مجرب و حرفه ای هستند.

دریافت خدمات حسابداری از طریق شرکت حساب سرا یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید با خیالی آسوده به سراغ آن بروید؛ زیرا حساب سرا دارای تیمی مجرب است که سرعت ارائه خدمات این شرکت بسیار بالا است به همین خاطر می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات کافی دست یابید. همچنین ناگفته نماند که شما از طریق این شرکت می توانید خدمات غیر حضوری را نیز دریافت کنید.

سوالات متداول

خدمات حسابداری حساب سرا متنوع می باشد و اگر بخواهیم به موارد محبوب اشاره کنیم عبارتنداز: تهیه ترازنامه-راه اندازی سیستم حسابداری-تنظیم دفاتر قانونی-تهیه صورت های مالی-اعزام حسابدار متخصص-کنترل و تحلیل حساب ها

همانطور که اطلاع دارید خدمات حسابداری بسیار متنوع می باشد و به موارد مختلفی مانند تعداد کارکنان و حوزه فعالیت بستگی دارد و نمیتوان برای آن تعرفه مشخصی تعیین کرد.از طریق شماره 02166198626 با ما در ارتباط باشید و ضمن دریافت مشاوره تخصصی، از تعرفه دقیق خدمات حساب سرا برای کسب و کار خود مطلع شوید.

گاهی یک کسب و کار به طور مقطعی و یا دوره ای به حسابدار نیاز پیدا می کند. در این موقعیت می توان از خدمت اعزام حسابدار استفاده کرد که یکی از خدمات محبوب حساب سرا می باشد.

با ما در ارتباط باشید

02166198626

info@hesabsara.com

تهران، خيابان پیروزی،پلاک1016،واحد 12