نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری، یکی از ابزار های حسابداران است که امروزه در بین کسب و کارها محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

با پیشرفت تکنولوژی و استقبال عموم مردم از وسایل الکترونیکی، انجام امور حسابداری نیز تحت تاثیر این موضوع قرار گرفت و امروزه اغلب امور حسابداری به وسیله نرم افزار های حسابداری انجام می شود.

نرم-افزار-حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری چه نرم افزاری است؟

این سوال برای اغلب افرادی که قصد خرید نرم افزار را دارند پیش می آید زیرا این افراد قصد دارند با صرف هزینه برای این موضوع، خدمات مورد نظر را با بهترین کیفیت دریافت کنند؛ اما سوالی که پیش می آید این است که آیا نرم افزاری وجود دارد که تمام موارد حسابداری مورد نیاز کسب و کار ما را پوشش دهد؟

به عنوان مثال یک تعمیرگاه موبایل به نرم افزاری نیاز دارد که سفارش ها و مراحل تعمیر در آن ثبت شود، از طرفی دیگر بخش انبارداری داشته باشد تا بتواند با دقت بیشتری به حسابداری کالاهای خود بپردازد و در انتها این نرم افزار باید حقوق تعمیرکاران را نیز حساب نماید.

از طرفی دیگر یک فروشگاه نیاز دارد محصولاتی که به فروش می رساند را در نرم افزار ثبت کند و از آن گزارش های مختلفی دریافت کند تا مواردی مانند سود و زیان آن مشخص شود.

در نتیجه می توان گفت بهترین نرم افزاری حسابداری که بتوان از آن در تمام کسب و کار ها استفاده کرد وجود ندارد، اما می توان بهترین نرم افزار حسابداری مختص کسب و کار خود را شناسایی کنید و از آن استفاده کنید.

قابل ذکر است که بعضی از نرم افزار های حسابداری جامع می باشند و برای کسب و کار های مختلف نرم افزار های مختلف تولید کرده اند که آن ها نیز از قاعده بالا مستثنی نیستند.

در ادامه قصد داریم به طور مختصر به بررسی بخشی از نرم افزار های حسابداری موجود در بازار بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با اطلاعات بیشتری به خرید این نرم افزارها بپردازید.

مشاوره تخصصی 02166198626

نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو به عنوان یکی از نرم افزار های جامع حسابداری موجود در بازار است که طی سال های گذشته طرفدار بسیاری پیدا کرده است و امروزه در اغلب کسب و کار ها از آن استفاده می شود.

نرم افزار هلو نسخه های مختلفی دارد که برای کسب و کار های مختلف شخصی سازی شده است.

از محبوب ترین نسخه های نرم افزار هلو می توان به هلو شرکتی و هلو فروشگاهی اشاره کرد که در این دو نسخه سعی شده است به تمام مواردی که شرکت ها و فروشگاه ها در زمینه حسابداری به آن نیاز دارند پرداخته شود و کسب و کارها را از سایر نرم افزار ها بی نیاز کند.

از دیگر ویژگی های نرم افزار هلو می توان به قابلیت چند کاربره بودن و نسخه موبایل آن اشاره کرد که با استفاده از آن می توان در موقعیت های مختلف از نرم افزار استفاده کرد.

در صفحه نرم افزار حسابداری هلو به طور کامل به بررسی این نرم افزار و مزایا و معایب آن پرداخته ایم و در صورتی که قصد خرید این نرم افزار را دارید پیشنهاد می شود مقاله نرم افزار حسابداری هلو را مطالعه نمایید.

نرم افزار حسابداری محک

نرم افزار حسابداری محک یکی دیگر از نرم افزار های محبوب بازار است که همانند نرم افزار هلو یک سیستم جامع می باشد و برای انواع دسته بندی شغلی نرم افزار مخصوص دارد که به عنوان مثال می توان به نسخه های تولیدی، فروشگاهی و شرکتی این نرم افزار اشاره کرد.

یکی از ویژگی هایی که این نرم افزار را مورد توجه قرار داده است افزونه هایی است که همراه با آن ارائه می شود.

به عنوان مثال می توان به افزونه چندارزی نرم افزار محک اشاره کرد که برای شرکت های بین المللی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

در صفحه نرم افزار حسابداری محک به طور کامل درباره این نرم افزار و قابلیت های آن صحبت کرده ایم.

نرم افزار حسابداری پارسیان

امروزه تعداد زیادی از کسب و کار ها از نرم افزار های حسابداری استفاده می کنند و بر تعداد آن ها روزانه افزوده می شود.

نرم افزار پارسیان با در اختیار داشتن نسخه های متنوع برای اصناف مختلف نیاز بخشی از بازار را تامین کرده است.

نرم افزار حسابداری پارسیان بخش های متنوعی مانند انبارداری و گزارشات دارد که بسته به نوع نسخه نرم افزار متفاوت می باشد.

نرم افزار حسابداری فرداد

نرم افزار فرداد را می توان یکی دیگر از نرم افزار های حسابداری دانست که در کسب و کار های مختلف از آن استفاده می شود.

از نرم افزار حسابداری فرداد می توان برای حسابداری شرکت تولیدی، بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری استفاده کرد.

نرم افزار حسابداری حسابفا

گاهی پیش می آید که به نرم افزار حسابداری دسترسی نداریم تا بتوانیم در آن اطلاعاتی را وارد کنیم و یا از آن گزارشاتی دریافت کنیم.

نرم افزار حسابفا با توجه به آن که تحت وب است این چالش را حل کرده است، به صورتی که در هر موقعیتی و تنها با استفاده از اینترنت می توان به سیستم حسابداری دسترسی داشت.

نرم افزار حسابداری قیاس

نرم افزار قیاس دارای نسخه های مختلف برای انواع کسب و کار می باشد که در سه نوع ابری، وب و ویندوز موجود است.

این نرم افزار را می توان برای شرکت های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و … استفاده کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار از صفحه نرم افزار حسابداری قیاس دیدن نمایید.

نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار پارمیس یکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری قدرتمند موجود در بازار می باشد که دارای سه نوع حسابداری ابری،شخصی و جامع می باشد.

امروزه کسب و کار های مختلفی از نرم افزار حسابداری پارمیس برای مدیریت حساب های خود استفاده می کنند.

نرم افزار حسابداری یاس سیستم

یاس سیستم دارای نسخه های مختلفی برای اصناف مختلف است که به عنوان مثال می توان به نسخه فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و خدماتی اشاره کرد.

نرم افزار حسابداری یاس سیستم همچنین دارای نسخه ابری می باشد که با استفاده از آن می توان در هر موقعتی تنها با استفاده از اینترنت به نرم افزار حسابداری دسترسی داشت.

نرم افزار حسابداری سپیدار

سپیدار یکی دیگر از محصولات همکاران سیستم است. محصولات همکاران سیستم نسبتا نرم افزارهای قدرتمندی هستند که اغلب توسط شرکت های بزرگ استفاده می شود.

در صفحه نرم افزار حسابداری سپیدار می توانید اطلاعات بیشتری درباره این نرم افزار کسب نمایید.

نرم افزار حسابداری تولیدی

حسابداری شرکت تولیدی به دلیل بخش های مختلف آن یکی از دشوارترین روش های حسابداری می باشد.

محاسبه بهای تمام شده و موجودی انبار از مهم ترین وظایف حسابداران شرکت های تولیدی می باشد که با وجود نرم افزار حسابداری تولیدی کمی از سختی حسابداری این نوع از شرکت ها کاسته شده است.

نرم افزار حسابداری شرکتی

حسابداری شرکت بسته به نوع کسب و کار متفاوت می باشد؛ به همین دلیل نرم افزارهای مختلفی برای حسابداری شرکت ها وجود دارد.

در صفحه نرم افزار حسابداری شرکتی به بررسی این نرم افزارها پرداخته شده است.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

فروشگاه ها به دلیل بالا بودن تعداد فروش عمدتا از نرم افزار حسابداری فروشگاهی استفاده نمی کردند، اما امروزه با ورود دستگاه بارکدخوان این مشکل حل شده است و با اتصال این دستگاه به نرم افزار حسابداری، محاسبه تعداد فروش و دیگر محاسبات مورد نیاز ساده شده است.

نرم افزار حسابداری خدماتی

کسب و کارهایی وجود دارند که با ارائه خدمات به کسب درآمد می پردازند. محاسبه درآمد حاصل از ارائه یکی از اصلی ترین وظایف حسابداران شرکت های خدماتی می باشد.

محاسبه حقوق و دستمزد نیز از وظیفه دیگر حسابداران شرکت خدماتی می باشد که با ورود نرم افزار حسابداری خدماتی، محاسبه این موارد ساده شده است.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

شرکت های پیمانکاری به دلیل آن که با شرکت های مختلفی در ارتباط هستند و مراودات تجاری با آن ها دارند دارای طرف حساب های مختلفی هستند که باید به صورت اختصاصی مورد بررسی قرار بگیرند.

امروزه نرم افزار حسابداری پیمانکاری مختلفی در بازار وجود دارد که در بررسی حساب های این شرکت ها همیار حسابداران هستند..

نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یکی از نرم افزار های مورد نیاز برای شرکت های بازرگانی می باشد؛ زیرا در این نوع از شرکت ها انبارداری و محاسبه سود و زیان از حیاتی ترین وظایف حسابداران می باشد و با استفاده از این نرم افزار می توان تا حد خوبی محاسبات را به صورت اتوماتیک انجام داد.

نرم افزار حسابداری مغازه

مغازه ها از کسب و کارهایی می باشند که تعداد آن ها بسیار می باشد و به همین دلیل نرم افزار های متنوعی برای این نوع از کسب و کار ها تهیه شده است.

در صفحه نرم افزار حسابداری مغازه می توانید انواع نرم افزار ها را بررسی کنید و آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت

سوپرمارکت ها روزانه تعداد بالایی فروش دارند و محاسبه آن در بلندمدت کاری دشوار است.

با استفاده از نرم افزار حسابداری سوپرمارکت می توان به صورت لحظه ای تعداد فروش ها را محاسبه کرد و در هر زمان گزارش های لازم را دریافت کرد.

نرم افزار حسابداری تعمیرگاه

تعمیرگاه ها از کسب و کارهایی هستند که به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط اند. در این صنف جهت ارائه خدمات بهتر لازم است تا عملیاتی که انجام شده است به ثبت برسد.

در نرم افزار حسابداری تعمیرگاه این مسئله به سادگی قابل انجام است. در صفحه مربوطه به طور کامل درباره آن صحبت کرده ایم.

نرم افزار حسابداری رستوران

صدور فاکتور و انبارداری از مهمترین مواردی است که در نرم افزار حسابداری رستوران به آنها پرداخته شده است.

با استفاده از این نرم افزارها می توان برای اشخاص حساب جداگانه ایجاد کرد تا به سادگی بتوان در زمان لازم از آن استفاده کرد.

با استفاده از نرم افزار مدیریت رستوارن همچنین می توان به محاسبه حقوق و دستمزد نیز پرداخت.

نرم افزار حسابداری ووکامرس

با گسترش کسب و کارهای اینترنتی، فروشگاه های اینترنتی گسترش بسیاری پیدا کرده اند. از طرفی حسابداری کسب و کار های مجازی چالش خود را دارد؛ زیرا امکان دارد کسب و کار مورد نظر علاوه بر فروش آنلاین، فروش حضوری نیز داشته باشد. به همین منظور باید به وسیله نرم افزار حسابداری ووکامرس میان سایت و نرم افزار حسابداری ارتباطی برقرار کرد تا همگام سازی به صورت اتوماتیک انجام شود.

نرم افزار حسابداری آرایشگاه

سالن های زیبایی به دلیل آن که فعالیت خدماتی دارند نیاز است تا بتوانند لیستی از مراحعین خود داشته باشند. همچنین باید سیستمی وجود داشته باشد که با استفاده از آن بتوان فرآیند نوبت دهی را ساده کرد.

در نرم افزار حسابداری آرایشگاه در کنار رسیدگی به حساب ها و انجام محاسبات، به این موارد نیز توجه شده است.

خرید-نرم-افزار-حسابداری

تعمیر نرم افزار حسابداری

نرم افزار های حسابداری گاهی امکان دارد دچار مشکلاتی شوند و ایجاد این مشکلات گاهی می تواند مسئله بسیاری حیاتی برای یک سازمان باشد زیرا اطلاعات حسابداری موجود در نرم افزار بسیار حیاتی می باشند و ایجاد مشکل برای آن ها می تواند تاثیر بسیاری بر روی کسب و کار ها بگذارد.

تعمیر نرم افزار حسابداری یکی دیگر از خدمات حساب سرا می باشد که در این خدمت کارشناسان به صورت غیرحضوری و یا با مراجعه به محل مورد نظر، به بررسی و حل مشکلات سیستم حسابداری می پردازند.

 

قیمت نرم افزار حسابداری

قیمت نرم افزار حسابداری یکی از شاخصه های مهم در انتخاب نرم افزار حسابداری می باشد و در مقایسه دو نرم افزار دارای خدمات مشابه معیار تعیین کننده می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت مشاهده تعرفه نرم افزار حسابداری مورد نظر، به صفحه نرم افزار مورد نظر وارد شوید و قیمت آن را مشاهده نمایید و همچینین می توانید خرید خود را نیز در همان محل انجام دهید.

در انتهای صفحه نرم افزار های حسابداری لیست شده اند و شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام وارد صفحه موردنظر شوید.

با ما در ارتباط باشید 02166198626

خرید نرم افزار حسابداری

پس از بررسی های لازم و انجام مقایسه بین نرم افزار های موجود و انتخاب نرم افزار مورد نظر، نوبت به خرید نرم افزار حسابداری می رسد.

شما عزیزان می توانید جهت خرید نرم افزار وارد صفحه نرم افزار مورد نظر که در انتهای صفحه وجود دارد شوید و نرم افزار حسابداری را به طور مستقیم از شرکت مورد نظر خریداری نمایید.

در صورتی که در زمینه خرید نرم افزار حسابداری نیاز به مشاوره تخصصی دارید می توانید از مشاوره رایگان و تخصصی حساب سرا استفاده نمایید. جهت ارتباط با کارشناسان مربوطه با شماره 02166198626 در ارتباط باشید.

نرم-افزار-حسابداری-فروشگاهی

نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزار های حسابداری که در بالا به آن ها اشاره شد همگی نسخه ای تحت عنوان نسخه دمو دارند که جهت ارزیابی بخش های مختلف نرم افزار می توان از آن ها به صورت رایگان استفاده کرد.

از طرفی دیگر بعضی از نرم افزار رایگان دیگری وجود دارند که برای حسابداری شخصی استفاده می شوند که به عنوان مثال می توان به نرم افزار فانوس اشاره کرد، اما باید به این نکته توجه کرد که نرم افزار های این چنینی نمی تواند نیاز های یک کسب و کار را برطرف نماید.

اما می توان به یک نرم افزار حسابداری اشاره کرد که کاملا رایگان می باشد و می توان برای کسب و کار ها در حوزه های مختلف از آن استفاده کرد. با استفاده از این نرم افزار می توان گزارش های مدنظر را به صورت اختصاصی طراحی کرد و حتی می توان با استفاده از آن می توانید نرم افزار خود را بسازید و آن را به فروش برسانید.

نرم افزار مورد نظر اکسل  excelمی باشد که نرم افزار بسیار قدرتمندی می باشد و علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم، ویژگی های دیگری هم دارد که در حین استفاده از این نرم افزار متوجه آن می شوید.

یکی دیگر از خدمات محبوب حساب سرا، آموزش اکسل و آموزش اکسس می باشد که در آن به صورت 0 تا 100 این نرم افزار مورد بررسی قرار گرفته است و شما با دیدن این آموزش ها می توانید نرم افزار مورد نظر خود را بسازید و حتی آن را به فروش برسانید.

دانلود نرم افزار حسابداری

با تکمیل فرم زیر می توانید به سادگی نرم افزار حسابداری موردنظر خود را دریافت نمایید.

لیست نرم افزار های حسابداری

لیست زیر شامل نرم افزار های محبوب موجود در بازار می باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. جهت مشاهده صفحه مورد نظر بر روی نرم افزار مورد نظر کلیک نمایید.

نرم افزار حسابداری هلو
نرم افزار حسابداری محک
نرم افزار حسابدرای سپیدار
نرم افزار فرداد
نرم افزار حسابداری پارسیان
نرم افزار قیاس
نرم افزار حسابفا
نرم افزار پارمیس

سوالات متدوال

همانطور که گفته شد، نمی توان برای تمام اصناف نرم افزار یکسانی مشخص کرد، اما می توان برای هر حوزه بهترین نرم افزار را پیشنهاد داد.

نرم افزار حسابداری را می توان به وسیله زبان های برنامه نویسی محتلف طراحی کرد. از طرفی دیگر نرم افزار های اکسل و اکسس نیز برای ساخت نرم افزار حسابداری مناسب می باشد.

هر کدام از نرم افزار های حسابداری موجود در بازار ویژگی های خاصی دارند و نمی توان برای تمام آن ها قیمت مشخصی تعیین کرد. در سایت حساب سرا در صفحه هر نرم افزار به قیمت آن ها اشاره کرده ایم.

با ما در ارتباط باشید

02166198626

info@hesabsara.com

تهران، خيابان پیروزی،پلاک1016،واحد 12