به عنوان مدیر یک شرکت یا هر شخصی که اقدام به ثبت شرکت نموده اید، ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که نیاز به تغییراتی در شرکت باشد و در چنین شرایطی ممکن است ندانید که آیا این تغییر امکان پذیر است و یا خیر؛ توجه نمایید که تغییرات شرکت پس از ثبت امکان پذیر است اما نیاز به تشریفات و قوانین خاصی دارد که مشاوران حرفه ای در این حوزه شما را راهنمایی می کنند تا به صورت قانونی این مشکل را حل نمایید.

ذکر این نکته ضروری است که برای مشاوره تغییرات ثبت شرکت نباید از هر شرکتی کمک بگیرید و ضروری است که حتما به سراغ افرادی بروید که سابقه درخشانی در این حوزه کسب نموده اند. مشاوران حساب سرا به واسطه سابقه درخشانی که در این حوزه کسب نموده اند، قادر هستند راهنمای شما برای تغییرات ثبت شرکت باشند به همین خاطر می توانید از طریق مشاوران مجموعه حساب سرا، بهترین خدمات را دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای تغییرات ثبت شرکت، بهتر است که در ادامه این مقاله همراه ما باشید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی در زمینه انجام خدمات ثبتی از طریق شماره 02166198626 اقدام نمایید.

تغییرات-شرکت

تغییرات شرکت با مسئولیت محدود

شرکای شرکت با مسئولیت محدود می توانند با در اختیار داشتن اساسنامه شرکت و با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده، نسبت به ثبت تغییرات شرکت مسئولیت محدود اقدام نمایند.

تغییرات شرکت سهامی خاص

در صورت تغییرات ثبت شرکت سهامی خاص، لازم است که ابتدا مجمع عمومی فوق العاده تشکیل شده و صورتجلسه تغییر نام تنظیم گردیده و به امضای تمامی مدیران برسد.

ثبت تغییرات شرکت تعاونی

ثبت تغییرات شرکت تعاونی، باید حتما به تایید وزارت تعاون برسد که این از تفاوت های شرکت تعاونی با دیگر شرکت ها است. در واقع، در تغییرات شرکت تعاونی، باید اداره ثبت و تعاون با هم هماهنگ بوده و تغییرات طبق ضوابط این دو مجموعه انجام شود.

مشاوره تغییرات شرکت

اگر قصد تغییرات ثبت شرکت را دارید توصیه می کنیم که حتما پیش از هر اقدامی در ابتدا با بهترین مشاوران ثبت شرکت مشورت کنید تا بتوانید با آگاهی کافی اقدام نمایید. 

مشاوران حساب سرا به واسطه تجربه و سابقه درخشانی که در این حوزه کسب نموده اند، بهترین انتخاب برای دریافت راهنمایی و مشاوره تغییرات ثبت شرکت محسوب می شوند که می توانید از طریق این مجموعه بهترین خدمات را دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تغییرات ثبت شرکت، بهتر است که همین حالا از طریق شماره 02166198626 اقدام نمایید.