خدمات ثبتی

کسب و کارها در راستای فعالیت خود درگیر چالش هایی مانند ثبت شرکت و ثبت برند خواهد شد و گاهی این موارد به قدری اهمیت پیدا می کنند که عدم انجام آن می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. به عنوان مثال پلمپ دفاتر یکی از الزامات شرکت های حقوقی می باشد که قبل از شروع سال مالی باید برای آن اقدام نمایند.

حساب سرا در راستای انجام خدمات مالی سعی کرده است با به کارگیری متخصصان این حوزه کیفیت ارائه خدمات را تا حد زیادی افزایش دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی از طریق شماره 02166198626 با ما در ارتباط باشید.

در ادامه قصد داریم به بررسی چالش های حقوقی که یک شرکت در مدت فعالیت خود امکان دارد با آن ها روبرو شود را بررسی کنیم.

خدمات ثبتی

ثبت شرکت

برای راه اندازی یک کسب و کار، می توان از همان ابتدا شرکتی را ثبت کرد تا در ادامه بتوان از مزایای آن استفاده کرد. لازم به ذکر است بدون انجام این کار نیز می توان به فعالیت ادامه داد، اما کسب و کار درگیر چالش هایی می شود که به همین دلیل ثبت شرکت برای اغلب کسب و کارها توصیه می شود.

با انجام این کار مزیت هایی مانند ایجاد نمایندگی، شرکت در مناقصات، دریافت وام و تسهیلات شامل کسب و کار خواهد شد که می توان در روند شرکت تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از صفحه ثبت شرکت دیدن نمایید.

ثبت برند

ایجاد تمایز برای محصولات و یا خدماتی که ارائه می دهید می تواند توسط موارد مختلفی انجام شود که یکی از تاثیرگذاترین آن ها برند شرکت می باشد.

پیشنهاد می شود در ابتدای فعالیت خود برند خود را به ثبت برسانید تا در ادامه توسط اشخاص دیگر قابل استفاده نباشد. این موضوع می تواند زمانی اهمیت بسیاری پیدا کند که شخص دیگری برند شما را به ثبت برساند. در این موقعیت شما ملزم هستید برند خود را تغییر دهید.به همین دلیل توصیه می شود در همان ابتدای فعالیت برند شاخصی برای کسب و کار خود انتخاب کنید و آن را به ثبت برسانید.

در صفحه ثبت برند به طور کامل درباره این موضوع صحبت کرده ایم.

پلمپ دفاتر قانونی

مالیات یکی از چالش هایی است که هر کسب و کاری با آن روبرو می باشد. یکی از الزامات شرکت ها در این زمینه ثبت عملیات خود در دفاتری است که موردتایید سازمان مالیاتی باشد.

شرکت ها قبل از شروع سال مالی جدید باید دفاتر قانونی خود را دریافت کرده باشند تا بتوانند ثبت ها را در آن وارد نمایند.

دریافت این دفاتر روند مشخصی دارد که در صفحه پلمپ دفاتر قانونی به آن اشاره کرده ایم.

ثبت تغییرات شرکت

در راستای فعالیت شرکت، گاهی نیاز است تغییراتی در اساسنامه ایجاد شود. این تغییر می تواند شامل افزایش یا کاهش سرمایه، تغییر اسم شرکت، تغییر آدرس و… باشد و زمانی این تغییر قانونی که در سامانه ثبت شرکت ها به ثبت برسد.

در صفحه ثبت تغییرات شرکت می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

ثبت طرح صنعتی

ثبت طرح صنعتی یک راه حل قانونی برای محفوظ نگه داشتن حقوق یک کارخانه تولیدی به عنوان ابداع کننده یک محصول جدید و اصیل است. بنابراین اگر شما هم یک طرح جدید و اصیل در ذهن دارید و می توانید به سراغ ثبت طرح صنعتی به کمک بهترین مشاوران بروید تا از طریق همین اقدام به درآمد بسیار عالی دست یابید.

ناگفته نماند که ثبت طرح صنعتی توسط تولیدکنندگان یک محصول، سبب جلوگیری از کپی شدن آن و در نتیجه منجر به افزایش فروش، سود رسانی و بازگشت سرمایه می شود. همچنین ثبت طرح صنعتی سبب افزایش اعتبار یک مرکز تولیدی می گردد. 

ثبت اختراع

هر شخص حقیقی یا حقوقی كه مدعی ابداع محصول نوین و جدید باشد و یا وسیله جدیدی كشف نماید یا راه و روشی را برای بدست آوردن یك نتیجه یا محصول صنعتی كشف نماید، می تواند مورد اختراع خود را به ثبت رسانده و گواهی ثبت اختراع دریافت نماید.

با ثبت اختراع می توانید هم به شهرت خوبی دست یابید و هم می توانید به درآمد بسیار پشمگیری به واسطه همین اقدام برسید. البته توجه نمایید که شما باید به صورت قانونی و مطابق اصول انجام این کار اقدام نمایید تا شاهد بهترین ها باشید.

مزایای استفاده از خدمات ثبتی

یکی از بهترین مزایای استفاده از خدمات ثبتی این است که کلیه حق و حقوق افراد حفظ می شود و دیگر هیچ گونه سوءاستفاده ای را مشاهده نخواهند کرد. همچنین ناگفته نماند که کوچک ترین آسیب به کسب و کار و یا حتی شما، از طریق قانونی قابل پیگیری خواهد بود. 

همچنین می توانید از طریق برخورداری از خدمات ثبتی به شهرت خوبی دست یابید به طور مثال اگر به سراغ ثبت برند بروید می توانید به مرور زمان مشتریان بسیاری را جذب نمایید و از همین طریق می توانید به درآمد کسب و کار خود بیفزایید. 

انحلال شرکت

یکی از باورهای غلطی که امکان دارد زمانی درگیر آن شویم این است که پایان فعالیت یک شرکت به معنای منحل شدن آن است، اما باید توجه داشت تا زمانی که این موضوع به سازمان ثبت شرکت ها اطلاع داده نشود شرکت منحل نشده است.

عدم ثبت انحلال امکان دارد عواقبی را برای کسب و کار مانند جریمه های مالیاتی داشته باشد، به همین دلیل در صورتی که تصمیم به انحلال شرکت خود گرفته اید آن را به طور رسمی به سازمان ثبت شرکت ها اطلاع دهید.

در صفحه انحلال شرکت اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

انجام خدمات ثبتی

در انتها لازم به ذکر است در صورتی که در زمینه امور ثبتی نیاز به مشاوره رایگان و تخصصی دارید می توانید از طریق شماره 02166198626 با حساب سرا در ارتباط باشید. همچنین می توانید اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

شرکت خدمات ثبتی

اگر قصد دریافت خدمات ثبتی را دارید، بهتر است که آگاه باشید مجموعه حساب سرا یکی از بهترین مجموعه هایی است که می توانید از طریق آن بهترین خدمات ثبتی را به صورت فوری و با قیمتی مناسب دریافت نمایید. 

مشاوران مجرب حساب سرا و کارشناسان خبره این مجموعه همراه شما برای دریافت بهترین خدمات هستند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت نمایید. ناگفته نماند که خدمات ثبتی قوانین و مراحلی دارد که با توجه به این موارد باید اقدام نمایید تا با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

با ما در ارتباط باشید

02166198626

info@hesabsara.com

تهران، خيابان پیروزی،پلاک1016،واحد 12

همچنین می توانید شماره تماس خود را در کادر زیر وارد نمایید تا کارشناسان شرکت حداکثر طی 30 دقیقه آینده تماس حاصل نمایند